הודעת שחר 5/4/2021

הודעת שחר הקמת מוקד מענה למורים

צהריים טובים ומבורכים מורים לנהיגה ולמנהלים המקצועיים

 

מוקד פעילות

 

בזמן האחרון אני עד לפניות של מורים אל מורים, שיש לי הערכה רבה אליהם,  למציאת פתרונות וחלופות, ואולם, עד כמה שידוע לי לפחות, רשות הרישוי היא הסמכות לביצוע ולסיוע למורה נהיגה, במידה ויש לו אי אלו שהן בעיות במערכת,

אשר על כן ומתוך אחריות לאירוע זה, החלטתי להקים מוקד פניות באגף הפיקוח, שאותו ינהל מר אילן גנון, ואליו יופנו כול הפניות, כך שהפניה תועבר במייל מסודר עם שם המורה ובית הספר, ואנו מתחייבים  לטפל במהירות האפשרית על מנת שהבעיות תיפתרנה.

המוקד יטפל בפניות אישיות בלבד של מורים אל המוקד, או של המנהל המקצועי לטובת המורים שלו בבית הספר,

 ולא יטופלו בעיות של מורים לטובת מורים אחרים, אני סומך על מורה שיידע לתפעל מייל למר גנון, שידוע באיכות ובמתן שירות מן המעלה הראשונה, זאת ועוד, מר רוני חטיב, שאמון על מערך המבחנים ומר גנון הוא חלק מהצוות, ייגבה ויסייע עד כמה שניתן מתוך מטרה לעזור עד פתרון הבעיה.

 

מבקש בכול לשון של בקשה, התאזרו בסבלנות, כולם יטופלו, ואני מתחייב בצורה המיטבית ביותר, רק תנו לנו צ'אנס.

 

לשליחת מיילים  = ilanga@mot.gov.il

טלפון אישי   = 050-6212980

 

 

עדכונים :

 

1.      תיאוריה = מכיוון שתיאוריה של טרקטור, נלמדת בכיתה כ- 20 שעות , ולאחריה התלמיד נבחן תיאוריה אצל הזכיין, הרי אנו מוצאים לנכון לאפשר לפטור לומד טרקטור מתיאוריה לרכב ואופנוע, במידה ויהיה לו רישיון לכך. העניין עוד בטיפול מערכתי, והחל מהרגע שהדבר יבוצע במערכות המחשוב, תצא הודעה מסודרת למורים, מאמין שתוך שבועיים הנושא יסודר, אעדכן התאם.

2.      מורה שלא לימד 5 שנים = מאגר של 50 שאלות יישלחו למורים לטובת שינון וחזרה על החומר, ובמקום שבו מורה נדרש לבצע אמצעי תיקון זה, יגיע למפקח המחוזי בתיאום על מנת לעשות את המבחן . מאגר השאלות ייבנה על ידינו בחודש הקרוב ויפורסם לאחר בדיקה ובקרה, לעיונכם ולעיון כול המבקש. השאלות לאחר שייכתבו מחדש , יתפרסמו בהודעה מסודרת למורים מאמין שבמהלך חודש מאי יפורסמו.

3.      מבחני נהיגה מאתרי מילגם  = מתוך כוונה לצאת למבחן מעשי אך ורק ממקום חוקי, ולא מאדום לבן או מחניה כפולה, התקיים סיור אתרים עם הנהלת מילגם באתריה בתאריך 21.03, ולהלן הסיכומים, והנחיות לביצוע:

א)      החל מתאריך 02.05, באתר עפולה,  כול המבחנים המעשיים ייצאו מתוך רחבת הקניון בסמוך למגרש האופנועים, לא ייצאו יותר מבחנים מעשיים מחניות כפולות או ממקומות שאינם מאפשרים יציאה, היו ערוכים בהתאם, מבחן שלא ימתין  בחניה המוסדרת הבוחן לא ייצא למבחן , היערכותכם בהתאם.

ב)      אתר חיפה מפרץ ,  רכב פרטי, ומשא קל, החניות מוסדרות ואולם, מבחנים למשא כבד ואוטובוס, לא ייצאו מאדום לבן, אלא אך ורק ממקום מוסדר מול החניות הרגילות, עם הפנים ליציאה.

ג)       אתר טבריה, מבחני הנהיגה יוצאים כרגע ממקום שאינו חוקי, ומהווים הפרעה לתנועה, עד תאריך 01.07, על חברת מילגם למצוא חניה אחרת המאפשרת יציאה בטוחה ולא מחניה כפולה ואו אדום לבן.

 

אני מודה על שיתוף הפעולה

 

שחר פרטוק

מנהל אגף פיקוח ובקרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *