מורים לנהיגה ומנהלים מקצועיים

צהריים מבורכים לכולנו

 

עדכונים:

 

1.     מצורף עץ מבנה פיקוח על בתי ספר, ומבחנים מעשיים, אנשי קשר, ואני מבקש שהחל מהיום, יש לפנות למפקחים המחוזיים בכול בעיה שנתקלתם בה, הן ברש"ל הדיגיטלי, והן במערכת ברוש, והן בנושאי הבחינה המעשית,  ובאין מענה יש לפנות למפקחים הארציים.

2.     השתלמות שנת 2020, בשל הקורונה, תוקפא פעילות ההשתלמות, עד אשר יובהרו העניינים הבריאותיים, בכול מקרה, עת תצא הודעת התכנסות אחרת ממשרד הבריאות, לא נוכל לקיים השתלמות שנתית, אלא בזום, ובאישור מר אבו יאמן.

3.     מחלת מורה, או רכב במוסך, והמורה לא הגיע לאתר המבחנים, יחולטו אגרות התלמיד, ואולם, בהינתן מצב שבו המורה לא הגיע ויש לו אישור, על התלמידים לשלם שוב אגרה, ולבקש החזר מהמדינה דרך אתר ממשל זמין להחזר אגרות.

4.     בעידן שבו אנו הופכים דיגיטליים אט אט, יש חשיבות גדולה למחשב את מורי הנהיגה, ולעבוד עם תוכנה ידידותית שתסייע להליך רישומי מחשובי ומקצועי של הוראת הנהיגה, יתרונות גדולים במחשוב, ואין חסרונות, כך, שההווה הוא במחשוב, והמחשוב הוא ההווה, וחשוב שכולנו נהיה חלק מהעולם הטכנולוגי המתקדם.

5.     במידה ומורה נהיגה החליט להצטרף למבחן מעשי , חובה עליו להצהיר על בריאותו ועל מדידת חום, וזאת בעקבות חוסר זהירות של מורה נהיגה שהיה מאומת ובכול זאת הגיע לאתר הטסטים, אנא הקפידו על ההוראות.

 

אני מודה לכולם על שיתוף הפעולה

 

 

שחר פרטוק

מנהל אגף פיקוח ובקרה